Kontakt

Siedziba firmy:

SWIMER

ul. Płaska 64, 87-100 Toruń

 

Asystent Zarządu

tel: +48 56 681 47 22
mail: biuro@swimer.pl

 

Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Marlena Bondzelewska
+48 730 779 952
m.bondzelewska@swimer.pl

 

Mazowieckie, Podlaskie

Mateusz Sadowski
+48 574 524 451
m.sadowski@swimer.pl

 

Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie

Julia Duchnik
+48 690 999 146
j.duchnik@swimer.pl

 

Lubelskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

Marta Markowska
+48 530 167 215
m.markowska@swimer.pl

 

Łódzkie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie

Magda Nadolna
+48 537 753 639

m.nadolna@swimer.pl

 

 

 

Radosław Gęsicki
+48 509 583 823
radek@swimer.pl

 

Arkadiusz Goc
+48 530 125 073
a.goc@swimer.pl

Anna Chlebowska
I speak:
mobile phone: +48 690 056 669
export@swimer.pl

Service of regions:

Denmark, Norway, Sweden, Finland, Latvia, Estonia, Lithuania, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania, Bulgaria, Greece, Serbia, Croatia, Slovenia, Italy

 

Katarzyna Majchrzak
I speak:
mobile phone: +48 733 857 334 
export@swimer.pl

Service of regions:

United States, Africa, Portugal, Spain, France, Great Britain, Ireland, Belgium, Netherlands, Luxemburg, China, Australia, Germany, Austria, Switzerland

 

Piotr Banaszek
I speak:
mobile phone: +48 533 553 267
export@swimer.pl

Service of regions:

Russia, Belarus, Ukraine, Moldova, Kazakhstan, Georgia, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania, Bulgaria, Greece, Serbia, Croatia, Slovenia

 

 

Feel free to contact as on:

  logo_teams.jpglogo_skype.png   

 

 

Skontaktuj się z nami
doradzimy, przygotujemy ofertę, zarekomendujemy dystrybutora, dostarczymy, uruchomimy inwestycję
Kontakt

SWIMER
ul. Płaska 64
87-100 Toruń
+48 56 681 47 22
biuro@swimer.pl

 

Zapraszamy także do kontaktu na:

 logo_teams.jpg   logo_skype.pngZoom-Logo.pnglogo_whatsapp.png  logo_messenger.png

Masz pytania? Napisz do nas: