2022-08-03

WYWIAD Z MARIUSZEM PUDZIANOWSKIM

Mariusz, co u Ciebie i czy znany jest już termin kolejnej walki?
Wszystko dobrze, dziękuję. Na chwilę obecną nie ma jeszcze tak precyzyjnie określonego terminu walki, ale na pewno będzie to między październikiem a grudniem. To wszystko jest jeszcze dopracowywane, więc za kilka tygodni będziemy mieli już precyzyjne daty.
 

Poza tym, że jesteś znanym i cenionym sportowcem, prowadzisz także swoją firmę i masz własne gospodarstwo rolne. Powiedz jak wygląda Twój dzień i jak udaje Ci się to wszystko tak dobrze organizacyjnie łączyć?
Nie jest to proste. Dzień zaczynam od 5:20-5:30. Wstaję i robię 1,5h treningu. Oczywiście te osoby, które śledzą moje social media wiedzą mniej więcej jak to wszystko wygląda, a ci co nie wiedzą – niech odwiedzą mój profil i zobaczą. O 7:00 przychodzę do firmy na wydanie kluczyków, dyspozycji i zaczyna się 10h pracy do godziny 17:00. Po tym czasie zazwyczaj mam 1h-1,5h przerwy. Jest to czas na drzemkę, jakiś podwieczorek i zasuwam na salę treningową, gdzie spędzam kolejne 1,5h. Bardzo często, teraz w okresie letnim, zdarza się tak, że kończę trening koło godziny 21:00, a wtedy już słoneczko zachodzi i wiatru nie ma. Wsiadam więc na opryskiwacz i zaczyna się pryskanie, czyli parę tysięcy litrów oprysku do wypryskania. Potrafię jeździć na ciągniku do godziny 24:00 i tak kończy się mój dzień.
 

Naprawdę sporo masz tych obowiązków… Posiadasz zbiornik SWIMER AGRO TANK 22000L. Powiedz szczerze jesteś z niego zadowolony?
Tak, jestem z niego zadowolony. Bardzo dobrze się sprawdza. Ja akurat wykorzystuję go do wody. Teraz jest na jednym ogrodzie. Jest on ustawiony pod dużym dachem i woda opadowa z deszczu do niego spływa. A ja tą wodę, która z tego deszczu do tego zbiornika naleci, biorę do pryskania. Kiedy tej wody brakuje, bo tak się zdarza, dopuszczam wodę ze stawu, aby woda w tym zbiorniku się ustała, była ciepła no i korzystam. Zbiornik jest więc dobry, solidny i przydatny.
 

Dlaczego zdecydowałeś się na wybór naszego zbiornika, a nie konkurencji? Co jest dla Ciebie najważniejsze w tej ofercie?
Współpracuję z dobrymi firmami. Z firmą „xy”, która nie jest sprawdzona i robi jakiś przysłowiowy „bubel” - nie współpracuję. No nie podpiszę się pod tym, bo nie mogę sobie na takie rzeczy pozwolić. SWIMER to sprawdzona firma. Macie bardzo dobre jakościowo zbiorniki, które się sprawdzają. Sam mam zbiornik do diesla, wody, wodnego roztworu mocznika, różne inne zbiorniki i skrzynki na samochody. Wszystko do tej pory bardzo dobrze prosperuje, sprawdza się, a jeżeli gdzieś coś się uszkodzi to szybko można to naprawić.
 

Jesteśmy polską firmą. Czy to dla Ciebie miało jakieś znaczenie w wyborze zbiornika?
Jestem przywiązany do polskich marek i w 90% współpracuję z polskimi firmami. Z Wami mi się dobrze pracuje i produkty też macie dobre. Kolejnym zbiornikiem, który dołączy do mojej kolekcji – będzie mobilny zbiornik do oleju napędowego - mobi 5S 400L.
 

To fajnie, że jesteś naszym zadowolonym Klientem. Masz już tyle sukcesów na koncie, powiedz na koniec czego możemy Tobie życzyć?
Przede wszystkim chcę tylko spokoju. Nic więcej w życiu nie jest mi potrzebne. Finanse są, nie narzekam. Praca jest, była i będzie. Jeżeli ktoś chce pracować - to na pewno będzie. Życzcie mi przede wszystkim spokoju i zdrowia, a na resztę sobie sam zapracuję.
 

Dziękujemy za rozmowę.
Dziękuję.

 

Skontaktuj się z nami
doradzimy, przygotujemy ofertę, zarekomendujemy dystrybutora, dostarczymy, uruchomimy inwestycję
Kontakt

SWIMER
ul. Płaska 64
87-100 Toruń
+48 56 681 47 22
biuro@swimer.pl

 

Zapraszamy także do kontaktu na:

 logo_teams.jpg   logo_skype.pngZoom-Logo.pnglogo_whatsapp.png  logo_messenger.png

Masz pytania? Napisz do nas: