2019-07-26

Złombol 2019 - ponad milion złotych dla dzieciaków. Podsumowanie rajdu.

Trzy fantastyczne dziennikarki z teamu Swimer Girlzzz Power i Fiat 125p nazwany pieszczotliwie „Perełką Swimera”, wróciły do domu. Rajdowy kurz opadł, dlatego to dobra pora by podsumować tegoroczną, 13 – szczęśliwą edycję rajdu charytatywnego Złombol.
Złombol 2019 - ponad milion złotych dla dzieciaków. Podsumowanie rajdu.


Jak podaje oficjalna strona rajdu, w tegorocznej edycji wzięło udział 1716 darczyńców i uzbierało się już ponad MILION złotych (a dokładnie 1.093 155 zł – dane na dzień 25.lipca 2019). Ale to z pewnością nie koniec! Pieniądze nadal spływają i ciągle można je wpłacać na konto fundacji, bo pomaganie jest fajne.

Od samego początku istnienia, nasza firma chętnie dołącza się do akcji charytatywnych. W tym roku po raz pierwszy dołożyliśmy swoją cegiełkę do organizacji rajdu, który z pewnością na stałe wpisze się do listy wspieranych przez Swimera organizacji.

- Jesteśmy pod wrażeniem wyczynu dziewczyn oraz tego, jak poradziła sobie nasza Perełka - mówi Przemysław Bochat, dyrektor ds. relacji z klientami w firmie Swimer. - Możemy się tylko domyślać, ile siły, determinacji i poświęcenia wymagało przejechanie prawie pięciu tysięcy kilometrów 30-letnim samochodem. Ale warto tu wskazać, że nie sama trasa była najważniejsza. Dlatego wsparliśmy dziewczyny oraz Złombol jako darczyńcy. Bardzo ważna jest dla nas działalność charytatywna oraz wyższy cel tej akcji - pomoc dzieciom z domów dziecka. To największa wartość tego wydarzenia - zaznacza.

Aktywność społeczna  naszej firmy jest spora. SWIMER od wielu lat aktywnie działa w sferze wspierania przedsięwzięć sportowych, inicjatyw społecznych i wydarzeń kulturowych. Do organizacji, którym czynnie pomagamy należą m.in.: drużyna kobiecej koszykówki Toruńskie Katarzynki, Klub Żużlowy KS Toruń, Klub Hokejowy Energa Toruń, drużyna hokejowa MKS Sokoły, MTKP DELFIN i UKS „Ósemka” a także Junior Golf Team. Jesteśmy dumni z możliwości sponsorowania utalentowanego toruńskiego żużlowca Pawła Przedpełskiego. Wspieramy także Europejskie Forum Młodych Rolników, Galę Rolnik Farmer Roku, Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Dołącz do nas i do pozostałych 1715 darczyńców i wesprzyj akcję pomocy dzieciom z domów dziecka.  Numer konta i niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej Złombola, pod adresem https://zlombol.pl/informacje/jak-wpaci-pienidze-na-dzieci.

Wszystkich sympatyków drużyny Swimer Girlzzz Power prosimy o dodanie w tytule przelewu ID załogi: SW10345. Pieniądze te zostaną w całości przekazane na domy dziecka, w szczególności na zabawki, sprzęt, kursy, wycieczki i kolonie.

Link do relacji uczestniczek z rajdu Złombol, opublikowany na portalu www.agropolska.pl

https://www.agropolska.pl/o-firmach/na-oparach-z-polski-do-irlandii-fiatem-125p,1628.html

Skontaktuj się z nami
doradzimy, przygotujemy ofertę, zarekomendujemy dystrybutora, dostarczymy, uruchomimy inwestycję
Kontakt

SWIMER
ul. Płaska 64
87-100 Toruń
+48 56 681 47 22
biuro@swimer.pl

Masz pytania? Napisz do nas: